CITADELIC FESTIVAL
© Gunter Verbeeken

 festival    CITADELIC FESTIVAL 2022 #15 . avontuur in muziek in het park

de muzikanten

akīn . nicola andrioli . gonçalo almeida . bereket behre akitu . clarisse bériault . laurence bilger . elko blijweert . damien brassart . janos bruneel . edward capel . stef kamil carlens . ryan carniaux . nicolas chkifi . andrew claes . marijn claeys . isabelle clermont . sébastien côrriveau . emmanuel cremer . giotis damianidis . olivier d'amours . luke dawson . sander de block . imre de cauter . josse de pauw . achilles de raedt . maxime dereux . matthias dewilde . elias d'hooge . john dikeman . harald eller . thursday circle at ensemble . johannes fink. alexandra gadzina thomas gaudet-asselin . gionata giardina . sam goekint . gerhard gschlößl . kenrick gunther. jamie harris . alexander hawkins . teuk henri . joe hertenstein . patricia ho-yi wang . sebastien hugue . peter jacquemyn . tom jacques . mathieu janssens . yannick heselle . max johnson . natashia kelly . jan klare . tobias klein . émie lachapelle . mattias laga . anton lambert . pascal landry . audrey lauro . mirte leconte . de ledebirds . philippe lemoine . ben weiss levi . michael lösch . john maasakkers . ruben machtelinkcx . marc-antoine mackin guay . bart maris . stan maris . catherine massicotte . osama meleegi . jef mercelis . frederik meulyzer . michael moore . philipp moser . nikolaus neuser . stan nieuwenhuis . éric normand . dré pallemaerts . balázs pándi . mauro pawlowski . yannick peeters. augusto pirodda . helga plankensteiner. phlocalyst . alexandre robichaud . gabriel rochette-bériau . nicholas rombauts . thomas sagne . taiko saito . mark sanders . michael sarin . wolfgang schmidtke . robin servant . jasper stadhouders . leonard steigerwald . rob swennen . eric thielemans . anke thomassen . rudy trouvé . kuan jerry ù . umberto odone . nicolas van belle . jan van de lest . lander van den noortgate . mathias van de wiele . bart van dongen . emanuel van mieghem . bart verbeke . matt watts . trevor watts . bram weijters . anna webber . veryan weston

gratis toegang

PROGRAMMA

woensdag 25 Mei

12H Four Circles
Philippe Lemoine – tenor saxofoon
Audrey Lauro – alto saxofoon
Emmanuel Cremer – cello
Nicolas Chkifi – drums

14H Matterhorn Well
Imre De Cauter - cello & fx
Matthias Dewilde - Fender Rhodes & fx

18H Peter Jacquemyn Quartet
John Dikeman – tenor saxofoon
Mauro Pawlowski – gitaar
Peter Jacquemyn – contrabas
Eric Thielemans – drums

20H30 Spinifex
Bart Maris – trompet
Tobias Klein – alto saxofoon
John Dikeman – tenor saxofoon
Jasper Stadhouders – gitaar
Gonçalo Almeida – basgitaar
Philipp Moser – drums

donderdag 26 Mei

12H Erem
Mirte Leconte - zang
Stan Maris - accordeon
Nicolas Van Belle - gitaar

14H Thursday Circle at Ensemble: Stann
Stan Nieuwenhuis - blazer & cornet

14H30 Thursday Circle at Ensemble: Amo
Anke Thomassen - gitaar, toetsen & stem
Achilles De Raedt - gitaar
Elias D'hooge - toetsen
Mathieu Janssens - bas
Sam Goekint - drums

15H Aegle
Alexandra Gadzina - zang, composities
Leonard Steigerwald - piano
Yannick Heselle - basgitaar
Umberto Odone - drums

17H Thursday Circle at Ensemble: Plume
Damien Brassart - sopraansaxofoon
Emanuel Van Mieghem - contrabas
Gionata Giardina - drums

17H30 Thursday Circle at Ensemble: One Frame Movement
Marijn Claeys - toetsen
Anton Lambert - elektronica & contrabas
Sander De Block - drum & percussie

18H30 Eternal Triangle
Trevor Watts - saxofoon
Veryan Weston - piano/keyboard
Jamie Harris - congas/percussion

20H Thursday Circle at Ensemble: Bartver
Bart Verbeke - piano

20H30 Thursday Circle at Ensemble: Akīn & Phlocalyst (van label CTR)
Phlocalyst - dj, toetsen, percussie & blazer
Akīn - bas, dj, toetsen, percussie & blazer

21H Audrey Lauro + Mark Sanders + Alexander Hawkins
Audrey Lauro - alto saxofoon
Alexander Hawkins - piano
Mark Sanders - drums/percussion

vrijdag 27 Mei

12H EVIGS
Maxime Dereux - alto saxofoon
Thomas Sagne - gitaar
Kuan (Jerry) Ù - piano
Sebastien Hugue - electrische bass
Rob Swennen - Drums

17H Dark Ballads + Balázs Pándi
Audrey Lauro - alto saxophone
Giotis Damianidis - gitaar
Balazs Pándi - percussie

19H - 20H Max Johnson Trio
Anna Webber - alto saxofoon
Max Johnson - contrabas
Michael Sarin - drums

20H30 I H8 Camera
Rudy Trouvé - gitaar, zang en ceremoniemeester
Stef Camil Carlens - bas & zang
Nicolas Rombauts - bas
Jef Mercelis - analoge synth
Matt Watts - zang en percussie
Elko Blijweert - gitaar
Teuk Henri - gitaar
Erik Thielemans - drums

zaterdag 28 Mei

12H-14H t.b.a.
t.b.a.

14H-16H Track improvisé with the musicians of GGRIL curated by Audrey Lauro
Audrey Lauro - Alto Saxophone
+ GGRIL

17H GGRIL : Grand Groupe Régional d'improvisation Libérée (Canadian ensemble of improvisers, Rimouski/Quebec)
Émie Lachapelle - alto saxofoon
Isabelle Clermont - electrische harp
Marc-Antoine Mackin Guay - baritone gitaar
Olivier D'Amours - electrische gitaar
Pascal Landry - classical gitaar
Patricia Ho-Yi Wang - viool
Catherine S. Massicotte - viool
Clarisse Bériault - hobo
Robin Servant - accordion
Sébastien Côrriveau, - basklarinet
Thomas Gaudet-Asselin - electrische bass
Éric Normand - electrische bas
Luke Dawson - contrabas
Tom Jacques, percussioe

18H30 Hamster Axis of the One-Click Panther + Josse De Pauw
Josse De Pauw - spoken word
Bram Weijters - piano
Andrew Claes - tenor saxofoon
Lander van den Noortgate - alto saxofoon
Janos Bruneel - contrabas
Frederik Meulyzer - drums

20H30 To Kurt Weill - Jazzwerkstatt Improvisors Special Collective dir. By Wolfgang
Schmidtke ft. Michael Moore

Ryan Carniaux, - trompet, flugelhorn
Nikolaus Neuser, - trompet
Gerhard Gschlößl - trombone
Wolfgang Schmidtke - bas clarinet, tenor saxofoon
Helga Plankensteiner, bars baritone saxofoon
Jan Klare - bas & alto saxofoon
Johannes Fink, - cello
Taiki Saito - vibrafoon
Michael Lösch - piano
Haro Eller, - bass
Joe Hertenstein - drums
+
Special guest: Michael Moore - klarinet

zondag 29 Mei

12H-18H De Ledebirds: different projects (sound painting, …)

16H Audrey Lauro solo
Audrey Lauro - alto saxofoon

18H Natashia Kelly carte blanche
Natasha Kelly - zang
Nicola Andrioli - piano
Ruben Machtelinkcx - gitaar & banjo
Yannick Peeters - contrabas
Dré Pallemaerts - drums

20H Eddy & the Ethiopians
Edward Capel - saxofoon & altklarinet | Nederland
Bereket Behre Akitu - krar & vocalen | Eritrea
Bart Maris - trompet & bugel | België
Laurence Bilger - fluit | Frankrijk
Mathias Van de Wiele - gitaar | België
Kenrick Gunther - percussie & vocalen | Nederland
Osama Meleegi - percussie | Soedan
Bart van Dongen - piano | Nederland
Jan van de Lest - bas | Nederland
John Maasakkers - drums | Nederland


INFO / VEILIGHEID
geen reservatie, geen registratie nodig

We wensen vooral dat jullie kunnen genieten, maar wel in een veilige omgeving.
Citadelic zorgt ervoor dat de nodige veiligheidsvoorzieningen betreffende ruimte en afstand kunnen worden opgevolgd.
We volgen hiervoor de adviezen van de overheid en schakelen bij indien nodig.

Algemene regels
*Was regelmatig je handen.
*Als je ziekte bent, je niet goed voelt, symptomen vertoont van Covid of in contact bent geweest met iemand die zelf mogelijks in contact is geweest, blijf dan eventjes thuis! Draag zorg elkaar.